Jste zde

Kačenka KLIM-THERAPY

  Kačenka je naprosto úžasná 3,5 letá holčička, které start do života nevyšel tak, jak bychom si představovali. Přesto je velikánská bojovnice a život ji vyloženě baví! Stejně jako každý, byť i malý pokrok. Narodila se jako “zdravé” dítě, jen se po čase pomalu ukázalo opoždění ve vývoji. Následně se rozpoutala vlna vyšetření, která dopadla vždy negativně a diagnóza se nenašla. Přestože nás lékaři začali připravovat na to, jak Kačenka nebude moci to a ono, nevzdala se a my s ní.

  Káťa má obrovský zájem o okolní svět, stejně tak touhu učit se nové věci, a z každého drobného úspěchu má ohromnou radost. Během 3 měsíců po změně fyzioterapeutky zkouší své první krůčky s dopomocí! Vyměnili jsme několik specialistů, kteří jí nevěřili za ty, kteří ví, že Kačka dokáže spoustu věcí a že nejsou žádné bariéry, které by jí nedovolily mluvit, chodit nebo cokoli jiného. Zkrátka jí věří stejně jako my! Kačka dokáže sedět, když ji posadíme, a dokonce cestuje po zadečku v sedě po místnosti - kdykoliv ji něco zaujme, “dojde” si tam.

  Stále zkoušíme dostupné terapie, které Kačce pomůžou žít plnohodnotný život. Docházíme na hipoterapii, canisterapii, Montesorri terapii, cvičíme Bobatha, ergoterapii, logopedii, zkoušíme aminokyseliny, homeopatika, akupunkturu, Feldenkraisovu metodu.  Bohužel hodně účinných terapií není hrazeno ZP a jsou velice drahé.

  Snažíme se touto cestou  sehnat peníze na KLIM-THERAPY, kterou nám doporučil neurolog. Tato terapie je částečně hrazena ZP, lázeňský poukaz stojí 49.000 Kč. Ideálně by se měla opakovat alespoň 2x ročně. Budeme nesmírně vděční všem, kteří nám pomohou k tomu, aby Kačka tuto terapii absolvovala a tím se posunula o kousek dál k samostatnému životu.

web1.jpg

Zdravíme všechny!

Kačenka by jednou ráda chodila sama. Je to pro ni velký cíl do budoucna.

Proto potřebujeme na KLIM-THERAPY  pro Katku 49 000,- Kč.

Pojďme udělat dobrý skutek a poslat jí aspoň 100,- Kč

Číslo transparentního účtu : 115-0512490277/0100 do poznámky pište -  Děláme dobro pro Katku.

Děkujeme všem, když nebudete moci přispět, alespoň sdílejte!

Hlavní menu

Lean Six Sigma | Article